Zell am See - Bruck 2021 !!!!! přeloženo


 • Místo konání: Bruck ubytování v penzionu AlpenBlick a sportovním zázemí v hotelu Sportcamp Woferlgut. Nově ubytování na penzionu v pokojích pro dva, se sportovním zázemím v super komplexu Sportcamp, ležícího na trati cyklo Ironmana v Zell am See. 
 • Všechny tréninky v Brucku vede Petr Vabroušek, každý trénink je současně nejen o zátěži ale také o poznání: jak trénovat, jak se stravovat, jak regenerovat. To co v literatuře ani z FTSV nenajdete. 
 • Jedinečná aglomerace, ubytování v penzionu alpského stylu AlpenBlick, vkusný čistý penzion v pokojích pro dva. Stravování a sportovní zázemí v komplexu Sportcamp Woferlgut.
 •  Program jarního kempu v Brucku je od středy  26.5. do neděle  30.5. (odjezd odpoledne po minitriatlonu).
 •  mezi účastníky losujeme zdarma startovné: 1 x Wintermana IM a 1 x Doksy Race1/2 IM.
 • Cena kempu v Brucku je: 12 500,-Kč pro ubytované na pokoji po dvojicich v penzionu AlpenBlick (pouze pro 12 lidí). Cena pro ubytované přímo v hotelu Sportcamp Woferlgut je 16 690,-Kč. Obě varianty mají stejnou formu stravování, sportovní zázemí v areálu Sportcamp, jen se liší v komfortu ubytování viz foto.
   

  Cena zahrnuje:

 • ubytování v penzionu AlpenBlick v Brucku v pokojích pro dva, krásné čisté pokoje v tradičním alpském stylu, s umyvadlem na pokoji, toalety na chodbě.
 • stravování v hotelu SPORTCAMP Woferlgut v nejvyšším standartu, které předčí Vaše nej představy: snídaně s obsluhou a přípravou na přání, vajíčka na sto způsobů-) bezedné saláty, čerstvé ovoce, káva z kávovaru, pečivo z místní pekárny. začínáme ve středu velkolepou 4 chodovou večeří.
 • několika chodová večeře každý den!, možná i bezlepková varianta (jen nahlásit předem).
 • parkování u penzionu.
 • iontový nápoj UNISPORT NUTREND po celou dobu k dispozici.
 • možnost nezávazného vyzkoušení novinek ze světa triatlonu od Petra: od triatlonových kombinéz a kompresních doplňků SLS3, po plavecké brýle, triatlonové kombinézy a špičkové neopreny od BLUESEVENTY. Karbonové ráfky Equator 50 a 80mm k vyzkoušení na 25mm galusce.
 • sportovní výživa od Nutrendu formou dárkového balíčku pro každého účastníka kempu!
 • sportovní zázemí: super komplex Sportcamp Woferlgut po celou dobu bez omezení k dispozici pro účastníky našeho jarního kempu. fitko 250m2, vnitřní hotelový bazén s 50m dráhou!, vířivka, saunový svět, venkovní vyhřívaný bazén 20ka, venkovní jezero pro nácvik plavání v neoprenu. foto je naprosto vypovídací.


                                  


Termín 26.5. - 30.5. 2021

 

 středa

 

příjezd v 13:00 , ubytování na apartmánech,  krátké zahájení, představení

odpol   

cyklistika - trasa na seznámení s okolím do 50km, krátký výběh před večeří po loukách u Kaprunu

   relax - sauna, vířivky, vyplavání (volitelně)

 

 čtvrtek

dopol

plavání otevřená voda (v neoprenu v areálu hotelu SPORTCAMP)

  vzorový trénink běh - atletická abeceda, vzory intervalových tréninků v praxi

odpol

cyklistika okruh IM Zell am see (kafe náměstí v Crazy Daisy)

  relax - sauna, vířivky, vyplavání (volitelně)

 

 pátek

dopol

ranní výběh k jezeru v Zellu
  cyklistika volitelně - trasa lehká rovina vodopády Kriml, trasa náročná (velmi náročná ) výjezd na Grosglockner do 2 500m n.m. 
  relax - sauna, vířivky, vyplavání (volitelně)

 

 sobota

dopol

ranní lehčí výběh 

 dopol  plavání bazén v hotelu

odpol

výlet - lanovkou na Kitzsteinhorn a kafe ve 3 300m n.m. (lanovka je v ceně kempu) 

 

 neděle

dopol

 zkušební krátký triatlon
   cafe + svačina po minitriatlonu na hotelu

odpol

 odjezd domů

ČASTÉ DOTAZY

"Mám fyzičku na Váš kemp?"
odpověď : TRICAMP zvládne každý zdravý a odhodlaný jedinec. Na výkonnosti nezáleží. Zátěž individuálně přizpůsobíme podle potřeby. V lokalitě Kaprun -Zell, je neuvěřitelné množství sportovního vyžití, když se nebudete cítit na trénik, můžete zkusit např. paddleboarding v jezeře.                                                     

"Není to pouze pro muže?"
odpověď : TRICAMP je pro všechny, v tréninku si každý zvolí své tempo a na tratích kola jede doprovodný cyklista - tenér vzadu podle tempa posledních. Na tratích běhu jsou opět skupiny na čele a skupiny další. Všichni si vyberou své tempo.
 
"Můžu vzít rodinu do Brucku?"
odpověď :Určitě ano, napište nám počet lidí, dětí, partnera, partnerku, co vše kromě ubytování a polopenze a my Vám pošleme cenu.

"Co je v Brucku ještě dalšího?"

V lokalitě Kaprun - Zell, je neuvěřitelné množství vyžití, kromě závodu Ironman, je tu možné chodit na tůry po hřebenech, dá se tu trénovat na trailové závody, často je možné fantasticky propojit den např. část trasy lanovka-část pěšky. Na penzionu jsou mapky, které graficky popisují kam, po jaké barvě na kole, pěšky, nebo na trail. Mapky okolí jsou precizní s popisem náročnosti i s orientačním časem trasy. Hotel v Brucku leží přímo na trase cyklo okruhů pro všechny výkonnostní skupiny, trasa kolem řeky, trasa k vodopádům Kriml, trasa mimořádná na Grosglockner, hotel je přímo na ulici Grosglockner.
 
"Co mi přinese účast na TRICAMPU?"
odpověď : Skvěle strávený čas mezi podobně "postiženými". Spoustu triatlonového know-how od plavání, přes kolo a běh, až po posilování středu těla.            

Napsali o nás

" Na Tricampu jsem byl zatím dvakrát (a pokud to půjde, pojedu i potřetí). Zejména se mi líbilo, že na kempu si našel své každý bez ohledu na výkonnost. První rok jsem si netroufal na kolo delší než 45km, druhý rok jsem si mohl naložit už 90. Kdo by se necítil ani na 45, mohl si objemy jednotlivých tréninků upravovat dle svých možností. Stejně tak rady od trenérů. Napoprvé jsem si vybral to nejpotřebnější pro mou aktuální trénovanost/situaci a druhý rok jsem si našel úplně jiné věci pro mou akutální výkonnost."

 

 

 

 

Trasa IM v Zell am see, kde bude většina cyklo tréninků.

 


image001