Dárkový poukaz Tricamp

Darujte zážitek.Tréninková příprava v Otrokovicích nebo v ikonickém Kaprunu-Brucku s Petrem Vabrouškem

  • je Váš partner sportovní nadšenec? Zajímá jej adrenalinový aktivní sport?
  • zkusili jste kempy na Malorce a přijde vám cena/výkon jako "zmařená investice"? (kromě super fotky z modrým mořem????)drkov oez
  • citíte, že potřebuje nakopnout-), změnit životní stereotyp? 
  • mluví partner/partnerka o tom, že příští rok už určitě triatlon/maraton stoprocentně půjde :)?
  • potřebuje "osahat" trať běhu,kola nebo plavání na ikonický závod IM 70.3 Zell am See nebo Moraviaman v Otrokovicích?

Určitě ho potěšíte dárkovým poukazem na tréninkový sportovní kemp s historicky nejlepším českým Ironmanem Petrem Vabrouškem. Naše kempy tvoříme tak, aby poměr cena/výkon byl co nejlepší. (snadný dojezd, okamžitý trénink ještě v den příjezdu, cena která neohrozí rodinný rozpočet, trenéři nejpovolanější v CZ! triatlon - Petr Vabr, běh - Vlastik Bukovjan (repre běžec maraton 2:15, fyzio - Věrka Vystrčilová (vítězka B7).

Dárkový poukaz Vám zašleme po zaslání částky: (9 850,- do konce roku nebo 10 550,- po Novém roce) pro kemp Otrokovice květen. Případně částky 15 490,-Kč pro kemp Kaprun-Bruck květen 2023Dárkový poukaz na kemp v záři 2023 Vám rádi zašleme po zaslání částky 9 900,-Kč.

Darujte dárkový poukaz + promo vybavení v exkluzivním balení😀

Dárkový poukaz + promo vybavení obsahuje: knihu Petra Vabrouška Jak na triatlon s věnováním, plavecké brýle Blue70.cz a kompresní podkolenky SLS3.cz dle vlastního výběru. Vše v luxusní krabici přesně pro Váš dárek nejen k významějšímu výročí či události. Cena dárkového promo dárku je vždy + 2000,-Kč k ceně Vámi vybraného kempu.
 
 
 


účet/account:  291340258/0300 CZK
název účtu/name: MILOSLAV FORET IBAN:CZ4903000000000291340258  BIC (SWIFT)CEKOCZPP (vrácení celé částky bez udání důvodu, pokud Vám termín, zranění, jiná příčina zabrání se zůčastnit, vracíme celou částku na Váš účet.(nejpozději však 2 týdny před konáním akce pro kemp Otrokovice, nejpozději 1 měsíce pro kemp Brucku.

Warning! JavaScript must be enabled for this form to work properly.

Objednávka dárkového poukazu